گفتگو با مدیران موفق

گفتگو با مدیران موفق (10)

به اتفاق تیم مدیران بازار، گفتگویی ویدوئی را  با یکی از مدیران جوان ،خوش آتیه و موفق شهر کرج انجام دادیم

ادامه مطلب...

گفتگویی صمیمی و خودمانی با خانواده بابایی داشتیم، که پیشنهاد میکنیم به تماشای این گفتگو بنشینید تا با مسیر موفقیت کافه کباب متفاوت لوکال اشنا شوید .

ادامه مطلب...

روزگاری نه چندان دور ، همین چند سال پیش ، هر خانواده ایرانی که قصد برپایی سور و سات و جشن عروسی رو داشت ، اول غذایی که برای مهموناش تدارک می دید ، کباب بود و دوغ و ریحون ، کنارش برنج زعفرونی ، گوجه کبابی با نارنج . چه عطر بویی داشتن اون کبابا .

ادامه مطلب...

اگراز کسبه واهالی اطراف میدان کرج،سراغ یک رستوران باغذاهای خوب وقیمت مناسب رابگیرید،همگی نشانی یک مکان رابه شمامی دهند.ابتدای خیابان فاطمیه،پشت پاساژ امیری،رستوران عموحسین.

ادامه مطلب...

صنعت شیرینی وهنر شیرینی پزی امروزه به عنوان یک حرفه وشغل درآمد زا وسرگرم   کننده ،طرفداران بی شماری دارد.هنر شیرینی پزی همانند بسیاری دیگرازابداعات بشر درطول زمان تغییرات بسیاری به خود دیده است وآنچه که امروز به صورت انبوه در واحدهای شیرینی پزی تولید می شود با نمونه های اولیه تفاوت های بسیاری دارد.

ادامه مطلب...

            چندی پیش به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، مراسم تجلیل از نام آوران عرصه های اقتصادی با حضور مسئولان عالی رتبه استانی برگزار شد که طی آن تنی چند از فعالان و تلاشگران صنفی نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

ادامه مطلب...

فروش فرش یک تخصص است

بحث فروش در هر بخشی از صنعت مهمترین حلقه زنجیره تولید است. این حلقه در صنعت فرش ماشینی به جهت اینکه به طور مستقیم با مصرف کننده نهایی ارتباط دارد و از نظر زیبایی و هنری برای خریداران حساسیت های خاصی دارد اهمیت بیشتری پیدا میکند.

ادامه مطلب...

 شهروندان کرج،چه آنهایی که درحاشیه جاده ملارد وشهرک های اطرافش زندگی می کنندوچه آنهایی که دردیگرمناطق این شهر ساکن هستند،تالارآرش را به خوبی می شناسند.

ادامه مطلب...

        آنچه که بنده به عنوان مثبت اندیشی آموخته ام، در رسیدن به اهدافم  بسیار راه گشا و ثمر بخش بوده است.

ادامه مطلب...